Kategoria: Zdrowie

Zdrowie - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • jaskrabadania.pl »

  W trakcie wizyt kontrolnych w naszym gabinecie pacjenci dowiadują się w jaki sposób można zahamować rozwój choroby oraz jakie dodatkowe badania diagnostyczne należy wykonać aby w trakcie kolejnej konsultacji można by było wystawić prawidłową diagnozę.

  Data dodania: 16 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • instytutoka.pl »

  Laser 2RT to inaczej mówiąc odmłodzenie siatkówki oka. Leczymy zwyrodnienie żółtej plamki zwane inaczej AMD we wczesnym jej stadium tzw niewysiękowej postaci zwyrodnienia. Pacjenci naszego instytutu po zabiegu zawsze są zadowoleni z efektów leczenia.

  Data dodania: 13 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.dentystamielec.com.pl »

  Nowoczesne, sprawdzone i polecane wszystkim pacjentom w każdym wieku metody leczenia stomatologicznego to gabinet dentystyczny UNIDENT.

  Dentysta Bartosz Dziuba prowadzi gabinet i jako lekarz dentysta realizuje usługi w zakresie swojej oferty a oferta obejmuje zagadnienia związane ze stomatologią zachowawczą, chirurgią, endodoncja, stomatologia dziecięca i profilaktyczna.

  Stomatolog Mielec, ul. Godlewskiego 10A, 39-300 Mielec. Telefon kontaktowy 535 334 555.

  Data dodania: 02 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.ecoworld24.com »

  Sklep internetowy EcoWorld24 to miejsce, w którym można znaleźć szeroką ofertę ekologicznych produktów. Firma od wielu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą tego typu towarów, nieustannie powiększając swój asortyment. W sklepie znajdują się między innymi wyciągi, napary, olejki roślinne, nanokoloidy, a także specjalistyczne produkty, takie jak antyoksydanty, eko-kosmetyki czy akcesoria do domu. Firma oferuje liczne zniżki i programy rabatowe.

  Data dodania: 15 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.studiok.info.pl »

  Dzięki tej stronie www zakupisz wszystko co jest potrzebne, by spać jak najbardziej komfortowo. Sprawdzisz tu bowiem rozległy asortyment związany z pościelą, tego typu jak kołdry i poduszki, które mają wpływać na polepszenie jakości snu.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.genetico.pl »

  Instytut Genetyki Sądowej IGS to prywatne laboratorium położone w Bydgoszczy, które posiada pełną akredytacje. Placówka zajmuje się wykonywaniem badań genetycznych z zakresu diagnostyki medycznej oraz testów na ojcostwo i pokrewieństwo. Institut oferuje również usługi związane z kryminalistyką i genealogią. Wyniki badań prowadzonych w laboratorium uznawane są w sądach jako pełnoprawne dowody. IGS to wieloletnia działalność, która tworzona jest przez profesjonalnych analityków medycznych.

  Data dodania: 24 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.ortoklinik.pl »

  Możemy skontaktować się po rzetelną poradę, dostępną w zakresie konsultacji medycznych, ale również dostępni tu lekarze przeprowadzą niezbędne zabiegi operacyjne, czy rehabilitacyjne. Na portalu oprócz tego pacjent znajdzie przydatne informacje medyczne w obrębie bazy wiedzy, jak i będzie mógł zarejestrować się na wizytę online. Jeżeli więc wymagamy pomocy ortopedy, ale także rehabilitanta czy z kolei hematologa, warto odwiedzić stronę i sprawdzić prawdziwych fachowców.

  Data dodania: 24 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • sidly-care.eu »

  SiDLY Care to pierwsza w Europie medyczna opaska, łącząca w sobie cechy wielu urządzeń, certyfikowana przez TUV Rheinland (klasa 2a). Jej rozbudowana funkcjonalność umożliwia kompleksową opiekę nad bliskimi niezależnie od czasu i miejsca, a także szybszą pomoc w sytuacjach alarmowych. SiDLY Care skierowana jest nie tylko dla pacjentów indywidualnych, ale także dla placówek medycznych takich jak szpitale i domy pomocy społecznej.

  Data dodania: 19 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.fizykoterapeuta.com.pl »

  W naszym Centrum Rehabilitacji zapewniamy szeroki zakres fachowego leczenia w zakresie rehabilitacji leczniczej schorzeń takich jak: niedowłady, rwa kulszowa, porażenia, nerwobóle, lumbago, zespoły bólowe kręgosłupa, bóle i zawroty głowy, zmiany reumatologiczne kręgosłupa i stawów, ostrogi piętowe.

  Data dodania: 14 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • defimed.pl »

  Wartości naszego życia nie można przeliczyć na pieniądze. Dlatego mamy obowiązek bronić je zawsze i wszędzie. Ludzie zazwyczaj kierują się stereotypami - widząc leżącego na ulicy staruszka, od razu zakładają, że jest to bezdomny. Wtedy stwierdzają, iż nie ma sensu sprawdzić, czy wszystko jest z nim w porządku. Bezpieczniej jest go zignorować i zająć się swoimi sprawami. Prawda jest taka, że nieważne, czy dana osoba faktycznie jest żulem czy też zwykłym człowiekiem

  Data dodania: 14 09 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zdrowie

Zdrowie - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: