Kategoria: Usługi

Usługi - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • diananoclegi.pl »

  Rezerwując pokoje w Stroniu Śląskim masz pewność zobaczenia Kotliny Kłodzkiej wraz ze wszystkimi jej atrakcjami (Śnieżnik kłodzki, Czarna Góra, zalew Stara Morawa, Jaskinia Niedźwiedzia, słynne kopalnie złota i uranu, Wodospad Wilczki itd. ) Nasz pensjonat oferuje także organizację imprez okolicznościowych, co jest szczególnie atrakcyjne dla osób które interesuje sala weselna w górach. Oprócz wesel organizujemy imprez firmowe, integracyjne, szkolenia itd - zapewniamy noclegi do 50 osób.

  Data dodania: 26 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.fotoigrzyska.pl »

  W naszym katalogu znajdziesz ekspertów, którzy nauczą Cię jak to robić na specjalistycznych kursach czy w szkołach. A może pracujesz po drugiej stronie obiektywu i poszukujesz fachowego sprzętu? Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 19 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • centrumzoliborz.pl »

  Doskonale zaaranżowane pomieszczenia szkoleniowe na wynajem to nasza oferta. W naszej ofercie 5 klimatyzowanych sal szkoleniowych, które posiadają wszelkie sprzęty multimedialne, niezbędne do produktywnej pracy. Nasze centrum zlokalizowane jest w centrum Warszawy, toteż podróż do miejsca nie będzie kłopotliwe. Poza tym proponujemy usługi cateringowe. Wszystkie te udogodnienia wprowadzamy, by nasi klienci mogli czuć się komfortowo oraz skoncentrować się na szkoleniu.

  Data dodania: 08 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.tomex.pl »

  Marka Tomex jest profesjonalnym wykonawcą zabudowy targowej, który prowadzi współpracę z największymi, polskimi przedsiębiorstwami o korporacjami. Firma zajmuje się projektowaniem i budową stoisk wystawienniczych, które wykorzystywane są podczas targów i eventów. Tomex posiada własny zakład stolarski, dzięki czemu dostosowuje swoje realizacje do preferencji klienta. Wszystkie stoiska wyposażane są w niezbędne elementy, takie jak meble czy oświetlenie.

  Data dodania: 07 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.bhplexis.pl »

  Świadczymy usługi w zakresie:- pełnienia obowiązków służby bhp – specjalistów spoza zakładu pracy, - sporządzenia oceny ryzyka zawodowego dla wszystkich rodzajów czynników i zagrożeń, wykonania pomiarów natężenia oświetlenia światłem elektrycznym w miejscu pracy, - dokonywanie ocen ergonomii stanowisk pracy, -szkoleń wstępnych i okresowych BHP dla wszystkich grup pracowniczych w systemie kursowym i samokształcenia kierowanego,
  - szkoleń w zakresie udzielania pomocy przedmedycznej,

  Data dodania: 21 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.batr.com.pl »

  Marka BATR to wieloletni producent gablot i witryn szklanych, który znany jest na terenie całego kraju. Firma dostarcza swoje produkty do sektora państwowego, placówek edukacyjnych oraz indywidualnych klientów. Szeroka oferta obejmuje eleganckie witryny wiszące i stojące, gabloty do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego, a także tablice ogłoszeniowe. Firma specjalizuje się także w projektowaniu gablot na sztandary i odznaczenia.

  Data dodania: 13 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • kazimierzdolny.mobi »


  Jeżeli urzekło Cię nasze piękne miasteczko jakim jest Kazimierz Dolny serdecznie zapraszam do obejrzenia naszej galerii zdjęć. Zachęcamy także do dodawania własnych zdjęć pokazujących urok tego cudownego miejsca. Może malowniczość okolicznych wąwozów wzbudziła w Tobie nieznane dotąd uczucia? Podziel się z nami tym, co zobaczyłeś. Podziel się z nami tym co zobaczyłeś. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 14 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.dzwigi-uniwersal.pl »

  Planujesz budowe? Poszukujesz profesjonalnych usług dźwigowych? Zapraszamy do firmy Uniwersal. Ponad 20 lat zajmujemy się wynajmem profesjonalnych maszyn, niezbędnych w każdej budowie. Nad prawidłowym działaniem każdej maszyny czuwają wyszkoleni operatorzy. Oferujemy : dźwigi, dźwigi samochodowe, dźwigi teleskopowe, podnośniki koszowe, żurawie, koparki i inne. Teren małopolski, śląska i podkarpacia.

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • fotokrzyzanowski.pl »

  Zdjęcia reportażowe i okolicznościowe na przykład fotografia ślubna, zdjęcia rodzinne, sesje korporacyjne, z wyjazdów integracyjnych itp. W Żarach robię zdjęcia od ponad 30 lat. Do tej pory zrealizowałem zapotrzebowania fotograficzne dla wielu firm w Zielonej Górze.

  Zwracam uwagę na stosowne użytkowanie mowy ciała i szczegółów wyróżniających osobowość portretowanej osoby.
  Ofertę fotografii wizerunkowej adresuję także do polityków, na potrzeby kampanii wyborczej.

  Data dodania: 18 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • kremacja.wroclaw.pl »

  Zakład pogrzebowy przedstawia stronę poświęconą kremacji zwłok. Na stronie informacje związane ze spopielaniem, a także pełna oferta funeralna - sprzedaż trumien, urn, transport zwłok, ekshumacje, kremacje.

  Data dodania: 18 05 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Usługi

Usługi - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: