Strony związane z hasłem 'zespoły weselne':

 • Łódzkie Zespoły Muzyczne na Wesela »

  /Nasz serwis poleca profesjonalne orkiestry na imprezy takie jak:Wesela, bankiety, bale, urodziny, sylwestry, imprezy plenerowe, firmowe itp. Kapele z naszej strony obsługują imprezy muzyczne na terenie całej Polski. Zapraszamy do naszej siedziby na prezentację demo z wesel, oraz na próby zespołów muzycznych. Życzymy udanej zabawy z naszymi muzykami.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • BellaNotte - Weselne zespoły muzyczne »

  Agencja Artystyczna BellaNotte oferuje różnorodne zespoły muzyczne. Świadczymy oprawę muzyczną różnego rodzaju imprez okolicznościowych na terenie całej Polski już od wielu lat. Posiadamy bogate doświadczenie sceniczne w prowadzeniu różnego rodzaju imprez jak i w kwestii artystycznej. Zapewniamy również sprzęt estradowy w postaci nagłośnienie oraz oświetlenia.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Weselny zespół muzyczny - BellaNotte »

  Weselny zespół muzyczny BellaNotte to idealny wybór na wesele, bankiety, studniówki. BellaNotte to zespół muzyczny wykonujący muzykę pop i dance. Największe hity polskiej i zagranicznej muzyki ostatnich lat

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.kapelo.pl »

  Portal został stworzony specjalnie z myślą o zespołach weselnych oraz osobach, które poszukują zespołu na swoje wesele lub jakiś event. Całkowite korzystanie z portalu jest bezpłatne. Muzycy mają okazję umieścić swoje usługi za darmo.

  Data dodania: 20 03 2015 · szczegóły wpisu »