Strony związane z hasłem 'szkolenia':

 • Szkolenia prawo pracy »

  Firma Centrum Kształcenia HR oferuje bogaty zakres okazji dla wszystkich tych, którzy to chcą powiększyć własne umiejętności. W ofercie przedstawiają szkolenia i kursy, jakie staną się nieodzownymi w Twej przyszłości zawodowej. Do najpopularniejszych będą należeć szkolenia prawo pracy, kursy dotyczące wynagrodzeń, bądź też te, połączone ściśle z zagadnieniami w tematyce ludzkich zasobów.

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo i szkolenia poprzedzające audyt w ochronie środowiska »

  W celu zapoznania się ze szczegółami naszych kompetencji oraz możliwości, zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej: www. ce2. pl.
  Tematem, którym się zajmujemy, są usługi doradcze w zakresie ochrony środowiska.
  Tworzymy opracowania, które są konieczne ze względów prawnych w tym temacie. Poza tym przeprowadzamy kontrolę stanu przygotowania laboratoriów do audytu wykonywanego przez Polskie Centrum Akredytacji.

  Data dodania: 06 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kitesurfing Egipt »

  SurfTravel to biuro podróży powstałe z zamiłowania do sportów wodnych i taka jest też jego oferta. Kitesurfing w Egipcie, windsurfing na Rodos czy surfowanie w Portugalii to tylko cząstka szerokiego katalogu wakacyjnego. Aktywny wypoczynek to nowa jakość wakacji, a udając się na nie z naszym biurem macie Państwo okazję skorzystać z lekcji profesjonalnych instruktorów i najlepszego sprzętu sportowego. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs niemieckiego »

  Oferuję usługi na odcinku tłumaczenia materiałów z języka niemieckiego na polski i odwrotnie. Podejmę się tłumaczeń również tekstów zwykłych, jak również tekstów specjalistycznych. Przekładam broszury informacyjne, książki itp.. Prowadzę szkolenia i kursy doszkalające dla nauczycieli z zakresu dydaktyki nauczania języka niemieckiego oraz kursy języka specjalistycznego. Przygotowuję również do wszelakich egzaminów.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.seka.pl »

  SEKA to działająca na terenie całego kraju firma parająca się doradztwem i organizacją szkoleń. Do podstawowych obszarów naszego działania zalicza się problematykę bezpieczeństwa oraz przepisów dotyczących kodeksu pracy, doradztwo w kwestii projektów unijnych, a do tego różnorodne kursy zawodowe polepszające prawdopodobieństwo uzyskania pracy i polepszające warunki pracownika na rynku pracy. Nasi fachowy pomogą Ci w tematyce zawodowej oraz zoptymalizują działanie Twojego biznesu.

  Data dodania: 04 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Branża medyczna, turystyka medyczna »

  turystyka medyczna, branża medyczna, turystyka zdrowotna, projekty dla medycyny, turystyka uzdrowiskowa, doradztwo dla szpitali, doradztwo dla uzdrowisk, szkolenia dla szpitali, Kujawsko-Pomorska Organizacja Pracodawców Lewiatan, Klaster Turystyki Medycznej i Uzdrowiskowej

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • SZKOLENIA BHP »

  Szkolenia BHP i wszystkie usługi BHP. Kompleksowy nadzór BHP i PPOŻ. Nowoczesne szkolenia BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych, ocena ryzyka zawodowego dla wszystkich stanowisk pracy, postępowania powypadkowe, dokumentacja powypadkowa. Szkolenia bhp wstępne oraz szkolenia bhp okresowe. Szkolenia BHP z dojazdem do klienta. Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Outsourcing BHP, kompleksowa obsługa BHP przedsiębiorstw. Dojazd gratis.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.asms.com.pl »

  Assurance Service For Management Systems Sp. z o. o. jest firmą certyfikującą systemy zarządzania ISO 9001, ISO 14001 oraz HACCP na terenie całej Polski. Tok certyfikacji stanowi niezależną ocenę zgodności z normami przez fachowych auditorów zewnętrznych. ASMS prowadzi także szkolenia dla personelu z aspektu ochrony danych osobowych. Stanowią to przede wszystkim szkolenia abi dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji. Wśród szkoleń jednostki

  Data dodania: 01 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.czj-infox.pl »

  Spółka CZJ INFOX jest firmą szkoleniowo-wdrożeniową świadczącą usługi na terenie całej Polski od kilkunastu lat. W naszej szerokiej ofercie posiadamy – szkolenie ABI, szkolenie HACCP, pełnomocnik i auditor ISO, szkolenia ISO, szkolenia POŚ, ochrona danych osobowych

  Data dodania: 21 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.iso.czj-infox.pl »

  Firma INFOX organizuje szkolenia z obszaru ISO 9001, szkolenia dla Pełnomocników i Auditorów wewnętrznych zarządzaniem jakością. Wdrażamy również systemy ISO 9001, 14001, 27001, oraz wdrażamy ISO w służbie zdrowia. Realizujemy szkolenie dla pełnomocnika ds. jakości.

  Data dodania: 21 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • ogloszenia-pracedyplomowe.pl »

  Darmowe ogłoszenia: pisanie prac dyplomowych, korepetycje, kursy i szkolenia dla studentów i uczniów. Podręczny i przejrzysty portal ogłoszeniowy. Prace magisterskie, licencjackie, korepetycje z matematyki, angielskiego.

  Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.langolian.pl »

  Szkolenia Excel oraz kursy VBA ( Visual Basic for Applications) na trzech poziomach zaawansowania do wyboru. Ponadto w ofercie znajdą Państwo inne szkolenia MS Office; m. in. kurs Access, szkolenie PowerPoint, MS Word tworzenie dokumentów, MS Word zaawansowany, MS Project. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszej witryny www Langolian.

  Data dodania: 24 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • pcpolska.com »

  W skład naszych usług wchodzą m. in. pozycjonowanie, prowadzenie profili w social media, prowadzenie firmowego facebooka, kampania na facebooku, szkolenia dla firm, szkolenia przedstawicieli, szkolenia ekspedientek. Ale to nie wszystko. Masz nietypowe zlecenie? Dopasujemy się do twoich potrzeb. Precision Consulting Polska kieruje się, wyłącznie dobrem swoich klientów. Zależy nam, na sukcesie współpracujących z nami przedsiębiorstw.

  Data dodania: 11 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.arahotel.pl »

  Ara to hotel w Jastrzębiej Górze zapewniający najwyższą jakość i komfort pobytu. Podczas wakacji w Jastrzębiej Górze odwiedź nas. Czekają tu dwadzieścia trzy pokoje oraz dwa apartamenty. Znajdziesz dla siebie atrakcje takie jak dancingi, tenis stołowy, siłownię i wiele innych. Zapraszamy!

  Data dodania: 06 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.hotel77.pl »

  Jeśli twoje marzenia to cichy relaks i miły hotel nad morzem, przyjedź i skorzystaj z niezwykłej gościnności hotelu w Chałupach. Mieścimy się w bliskiej odległości od wszystkich miejscowych atrakcji i w pobliżu tętniącego życiem nadmorskiego Helu. Dysponujemy dwunastoma dwuosobowymi pokojami i apartamentem. Można również zakosztować wyśmienitych dań z naszej hotelowej restauracji. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.best-solutions.eu »

  Optymalizacja procesów. Best Solutions Grupa Konsultingowa zajmuje się przeprowadzaniem optymalizacji procesów produkcyjnych i wspomagających. Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa, a także firmy z list 100 Forbsa i 500 Polityki. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.primlean.pl »

  Optymalizacja procesów. PrimLean. pl zajmuje się przeprowadzaniem optymalizacji procesów produkcyjnych i wspomagających. Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa, a także firmy z list 100 Forbsa i 500 Polityki. Identyfikujemy straty (nadmiar zapasów, zatory komunikacyjne, zbędny transport, nadmierna obróbka etc. ), a następnie szukamy odpowiednich dla danej firmy rozwiązań. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.bhplexis.pl »

  Świadczymy usługi w zakresie:- pełnienia obowiązków służby bhp – specjalistów spoza zakładu pracy, - sporządzenia oceny ryzyka zawodowego dla wszystkich rodzajów czynników i zagrożeń, wykonania pomiarów natężenia oświetlenia światłem elektrycznym w miejscu pracy, - dokonywanie ocen ergonomii stanowisk pracy, -szkoleń wstępnych i okresowych BHP dla wszystkich grup pracowniczych w systemie kursowym i samokształcenia kierowanego,
  - szkoleń w zakresie udzielania pomocy przedmedycznej,

  Data dodania: 21 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.eceszkolenia.pl »

  Jest to strona www, która przestawia ofertę szkoleń o charakterze podatkowym i związanych z zagadnieniami z zakresu kadrowo-płacowego.
  Zawarta tu oferta dotyczy szkoleń dla jednostek samorządowych, ale także dla oświaty, czy spółek, w których omawiane zagadnienia również się przewijają. Oferta związana jest ze szkoleniami, które mogą być przeprowadzone w zasadzie na terenie każdego województwa w Polsce, stąd też opłaca się tu zajrzeć i umówić się na spotkanie.

  Data dodania: 22 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.profes.edu.pl »

  Celem firmy Profes są szerokie usługi szkoleniowe. Szkolenia Katowice to propozycja dla biznesmenów, którzy mogą zasięgnąć także z oferty audyt śląsk. Szkolenia Śląsk są dla nich okazją do ulepszenia swojej działalności gospodarczej. Ze szkoleń mogą także skorzystać uczniowie, którzy chcą przygotować się do egzaminów oraz nadrobić materiał w szkole. Firma organizuje również kursy językowe z angielskiego, niemieckiego i innych języków obcych. Uzupełnieniem oferty językowej są także tłumaczenia.

  Data dodania: 17 10 2017 · szczegóły wpisu »