Strony związane z hasłem 'imprezy':

 • Wypożyczalnia namiotów Pruszków »

  Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się m. in. wypożyczaniem namiotów na komunie, osiemnastki i inne okazje. Od ręki są one dostępne w barwach biało-niebieskich, o wymiarach 5x10m, mogą być jednak w innych. W cenie wynajmu zawiera się już koszt montażu i demontażu namiotów, wraz ze stołami, krzesłami itp. Istnieje również możliwość udostępnienia kolorowego oświetlenia, dymu, nagłośnienia, zastawy i serwet oraz zorganizowania DJ'a i obsługi gastronomicznej.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • pinacolada.com.pl »

  Restauracja PINACOLADA, jako jedyna w naszym mieście posiada stylowy, niespotykany nigdzie wystrój. Doskonała atmosfera panująca wewnątrz lokalu pozawala naszym klientom zapomnieć o szarej codzienności i zrelaksować. Zapraszamy na stronę

  Data dodania: 06 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • bryllandia.pl »

  Agroturystyka Jarocin to przyjazne miejsce dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Na naszym terenie znajduje się pensjonat dla koni, atrakcją są liczne obozy konne, imprezy czy ogniska. Hotel dla koni daje możliwość wynajęcia boksu dla swojego zwierzaka. Restauracje opierają się na serwowaniu tylko świeżych dań w przystępnej cenie. Noclegi cechuje czystość oraz niezwykły komfort wypoczynku.

  Data dodania: 06 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.canapa.com.pl »

  Canapa jest firmą oferującą obsługę cateringową na terenie całej Bydgoszczy. Dostarczamy posiłki w zakresie śniadania, podwieczorki oraz przekąski o wysokiej jakości w niskiej cenie. Kanaki można wybierać z zestawów lub stworzyć własną kompozycję. Oferujemy też obsługę imprez kameralnych i kilkuset osobowych w zakresie okolicznościowym i firmowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania.

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.tomex.pl »

  Marka Tomex jest profesjonalnym wykonawcą zabudowy targowej, który prowadzi współpracę z największymi, polskimi przedsiębiorstwami o korporacjami. Firma zajmuje się projektowaniem i budową stoisk wystawienniczych, które wykorzystywane są podczas targów i eventów. Tomex posiada własny zakład stolarski, dzięki czemu dostosowuje swoje realizacje do preferencji klienta. Wszystkie stoiska wyposażane są w niezbędne elementy, takie jak meble czy oświetlenie.

  Data dodania: 07 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.karykatury-animacja.pl »

  Rysuję na imprezach karykatury - bardzo szybko - 20 w ciągu 1 godziny (1 karykatura to 3 minuty pozowania) - od kilkunastu lat. Mój dorobek to tysiące karykatur na imprezach, targach, weselach lub promocjach i tysiące przejechanych kilometrów. Maluję akwarelami karykatury ze zdjęć - kolorowe ale mogą być także czarno-białe. Wykonuję humorystyczne rysunki do reklam i filmy animowane, śmieszne, z karykaturami.
  http://www. karykatury-animacja. pl/

  Data dodania: 23 02 2018 · szczegóły wpisu »