Strony związane z hasłem 'adwokat':

 • adwokatbuskopila.pl »

  Nasza kancelaria adwokacka dysponuje bardzo dużym doświadczeniem i udziela porad w wielu różnych dziedzinach prawa. Oferta naszej kancelarii dotyczy porad prawnych z zakresu prawa pracy, administracyjnego jak również karnego. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a na dodatek oferujemy konkurencyjne ceny usług. Dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się do możliwości osób, które korzystają z naszych usług. Polecamy panią adwokat Mirosławę Buśkę.

  Data dodania: 23 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rechtsanwalt polnisches Recht »

  Kancelaria dla prawa polskiego i niemieckiego, doradztwo prawne w zakresie umów handlowych, spraw rodzinnych, cywilnych i karnych. Zakładanie podmiotów gospodarczych na terenie niemiec i polski. Siedziba w Monachium, ale również możliwość spotkania we Wrocławiu.

  Data dodania: 23 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo prawne w Krakowie »

  Dobry mecenas to taki, który wie jak pomóc interesantowi, zna się na tym co robi, jak również jest wyśmienitym psychologiem czy arbitrem. Jest on wsparciem w tym przykrym czasie, jakim może być np. rozwód. Warto skorzystać z jego pomocy i jak najprościej przejść przez ten drażliwy okres i czas jakim jest rozstanie, bo nawet te najbardziej kulturalne zostawia traumę na całe życie.

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.kancelariaprawna-kornat.pl »

  Kornat jest profesjonalną kancelarią prawa kanonicznego, która posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego. Firma tworzona jest przez fachowych adwokatów, którzy posiadają pełne uprawienia do występowania w sądzie kościelnym. Zakres usług prowadzonych przez kancelarie obejmuje reprezentacje procesową, przygotowanie dokumentów, pism, apelacji i zaskarżeń. Adwokaci oferują także kompleksowe porady i konsultacje.

  Data dodania: 27 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.amerykanski-adwokat.pl »

  Nasza kancelaria zaprasza wszystkie osoby zagubione w gąszczu artykułów prawnych. My doskonale znamy wszelkie zakamarki prawne i nie są nam obce żadne kruczki. Sprawdź sam-wybierz się do naszej siedziby w Warszawie, aby uzyskać profesjonalną poradę prawną. Prawnik oferuje swoje usługi także na terenie USA. Więcej na naszej stronie amerykanski-adwokat. pl

  Data dodania: 16 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.online-kancelaria.pl »

  Kancelaria Adwokacka Wrocław - Kancelaria świadczy usługi z zakresu: dochodzenia należności, sprawy cywilne, sprawy związane z wekslem, sporządzanie i analiza umów, sprawy z zakresu spółek handlowych, sprawy windykacyjne, sprawy odszkodowawcze, sprawy spadkowe, sprawy o zachowek. Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną na każdym etapie postępowania. Kancelaria prawna we Wrocławiu. Zapewniamy proste i skuteczne rozwiązania. Profesjonalna pomoc kancelarii adwokackiej z Wrocławia.

  Data dodania: 16 01 2017 · szczegóły wpisu »