Kategoria: Szkolenia i Certyfikaty

Szkolenia i Certyfikaty - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • www.costainvest.com »

  Costa Invest oferuje szeroki wachlarz usług powiązanych z handlem posiadłościami w pięknej części Europy. Biuro posiada w swoim katalogu oferty domów w Hiszpanii na sprzedaż. Klientów śniących o urlopowych wspomnieniach zaciekawi na pewno opcja wynajmu nieruchomości: willa w Hiszpanii w doskonałym położeniu i atrakcyjnej cenie. Biuro wyróżnia się również w obrocie budynkami klasy premium i ma w ofercie domy na sprzedaż w Hiszpanii przeznaczone dla najbardziej wybrednych klientów.

  Data dodania: 14 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • ronnefeldt-sklep.pl »

  Nasz sklep internetowy z herbatą jest dla miłośników tegoż napoju najodpowiedniejszym wyborem. Oferujemy wysokogatunkowe mieszkanki herbat zamknięte w estetycznych opakowaniach i doskonałej klasy saszetkach. Herbata bancha będzie zarówno świetnie smakowała, jak i prezentowała się. To połączenie jest niewątpliwie najatrakcyjniejsze z możliwych. Dlatego, jeśli zestawy herbat są dla Państwa czymś wyjątkowym, na pewno warto zajrzeć na stronę internetową sklepu internetowego ronnefeldt-sklep. pl.

  Data dodania: 14 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.ssw-consulting.pl »

  SSW Consulting tworzy grupa specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie działalności doradczo – szkoleniowej. Wdrażamy znormalizowane systemy jakości w oparciu o normy ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, HACCP, IFS, IFS Food, IFS logistic, GMP i wiele innych. 100% zadowolonych klientów. Zapraszamy do współpracy www.ssw-consulting.pl

  Data dodania: 02 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.eceszkolenia.pl »

  Jest to strona www, która przestawia ofertę szkoleń o charakterze podatkowym i związanych z zagadnieniami z zakresu kadrowo-płacowego.
  Zawarta tu oferta dotyczy szkoleń dla jednostek samorządowych, ale także dla oświaty, czy spółek, w których omawiane zagadnienia również się przewijają. Oferta związana jest ze szkoleniami, które mogą być przeprowadzone w zasadzie na terenie każdego województwa w Polsce, stąd też opłaca się tu zajrzeć i umówić się na spotkanie.

  Data dodania: 22 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.szkolajazdywojcik.pl »

  Szkoła Jazdy Wójcik w Kielcach prowadzi skuteczne warsztaty na prawo jazdy kategorii A, B, C. Ponad 20-letnie wiedzę praktyczną prowadzenia kursów sprawiło, że aktualnie szkoła może poszczycić się najlepszą zdawalnością egzaminów w województwie.

  Data dodania: 15 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo i szkolenia poprzedzające audyt w ochronie środowiska »

  W celu zapoznania się ze szczegółami naszych kompetencji oraz możliwości, zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej: www. ce2. pl.
  Tematem, którym się zajmujemy, są usługi doradcze w zakresie ochrony środowiska.
  Tworzymy opracowania, które są konieczne ze względów prawnych w tym temacie. Poza tym przeprowadzamy kontrolę stanu przygotowania laboratoriów do audytu wykonywanego przez Polskie Centrum Akredytacji.

  Data dodania: 06 07 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Szkolenia i Certyfikaty

Szkolenia i Certyfikaty - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: