Podkategoria: Imprezy

 • slub-w-plenerze.com »

  Jeżeli pragniesz, żeby wesele było wyjątkowym, a jednocześnie bezstresowym wydarzeniem, powierz część swoich obowiązków firmie zajmującej się organizowaniem niezapomnianych imprez weselnych. I to niezwykłych imprez! Firma Pensjonat Poniatowski zorganizuje Ci wyjątkowy ślub kościelny w plenerze. Na stronie internetowej slub-w-plenerze. com zobaczysz, jak wygląda ślub poza urzędem. Zobaczysz również, jak byli goście oceniają wesele na podlasiu, zorganizowane w taki sposób.

  Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.karykatury-animacja.pl »

  Rysuję na imprezach karykatury - bardzo szybko - 20 w ciągu 1 godziny (1 karykatura to 3 minuty pozowania) - od kilkunastu lat. Mój dorobek to tysiące karykatur na imprezach, targach, weselach lub promocjach i tysiące przejechanych kilometrów. Maluję akwarelami karykatury ze zdjęć - kolorowe ale mogą być także czarno-białe. Wykonuję humorystyczne rysunki do reklam i filmy animowane, śmieszne, z karykaturami.
  http://www. karykatury-animacja. pl/

  Data dodania: 23 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • www.kapelo.pl »

  Portal został stworzony specjalnie z myślą o zespołach weselnych oraz osobach, które poszukują zespołu na swoje wesele lub jakiś event. Całkowite korzystanie z portalu jest bezpłatne. Muzycy mają okazję umieścić swoje usługi za darmo.

  Data dodania: 20 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.djweselewarszawa.pl »

  Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez. W skład której wchodzi prowadzenie, obsługa muzyczna oraz obsługa techniczna imprez. Nasza specjalność to eventy firmowe oraz imprezy tematyczne. Bazujemy na prywatnym sprzęcie, gwarantujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość. Zapewniamy zawodowe systemy nagłośnieniowe, oświetlenie koncertowe, dekoracyjne i architektoniczne, multimedialne projektory i podesty sceniczne.

  Data dodania: 25 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.familypark.pl »

  Nasz Park Rozrywki to największa sala zabaw w regionie kujawsko-pomorskim. Od 2004 roku dbamy o to, by dzieci atrakcyjnie i aktywnie spędzały czas. Nie zapominamy o bezpieczeństwie, które zapewnia nasza wykwalifikowana kadra. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i odwiedzenia naszego centrum zabaw z dziećmi od 3 lat.

  Data dodania: 10 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • dancingmodels.pl »

  Jesteśmy szczególną agencją taneczno-modelingową. W branży funkcjonujemy niewiele lat, jednak mamy kilkuletnie doświadczenie. Jednym z najistotniejszych elementów naszej oferty są tancerze jak również tancereczki na wieczór kawalerski czy też panieński. Nasza załoga posiada wiele lat doświadczenia oraz niezależnie od stawianych przed nią wyzwań bez wątpienia sobie poradzi.

  Data dodania: 14 05 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Imprezy

Imprezy - nowa strona:

Adres: