Kategoria: Rolnictwo

Rolnictwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • www.agro-kowalski.com.pl »

  KOWALSCY Spółka Jawna jest jedną z największych firm działających w branży rolniczej zajmujących się produkcją podzespołów do maszyn rolniczych. Jako jedyny producent w kraju produkuje wszystkie części do kosiarek rotacyjnych. Bardzo bogaty park maszynowy pozwala wykonać każdą część wchodzącą w skład maszyny rolniczej. Firma produkuje części zamienne do kosiarek rotacyjnych, rozrzutników obornika, Bizona, Anny, Neptuna, Orkana, rozsiewaczy nawozów, glebogryzarek, przyczep rolniczych i innych.

  Data dodania: 07 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.rolmako.pl »

  Głównym celem naszego przedsiębiorstwa jest dostarczanie rozwiązań z zakresu mechanizacji rolnictwa, które pozwolą naszym Klientom zredukować koszty produkcji rolnej, osiągnąć maksymalne korzyści oraz szybki zwrot poniesionych inwestycji. Maszyny Rolmako to sprawdzone rozwiązania rolnicze, nowoczesna technika produkcji, prosta zarazem bardzo solidna budowa, wysokiej jakości wyroby hutnicze, niezwykle trwała powłoka lakiernicza oraz niskie koszty eksploatacji.

  Data dodania: 13 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.multi-farma.pl »

  Jesteśmy firmą rodzinną o długoletniej tradycji. Zajmujemy się obsługą rolnictwa. W swojej ofercie posiadamy nasiona kwalifikowane do siewu firmy RAGT, nawozy azotowe i wieloskładnikowe. Ponadto zajmujemy się całorocznym skupem zbóż: rzepaku, pszenicy, pszenżyta, jęczmienia i kukurydzy. Dysponujemy suszarnią i wykonujemy usługi suszenia płodów rolnych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy PIAST i DOLFOS. Świadczymy kompleksowe usługi agrotechniczne.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Badania gleby »

  Każdy rolnik który posiada bardzo duże gospodarstwo powinien systematycznie wykonywać na swoich polach badania gleby. Jest to bardzo dobra usługa, która pozwoli w jeszcze lepszym stopniu dowiedzieć się czego potrzebuje Twoja gleba. Zobacz.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Rolnictwo

Rolnictwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: