Podkategoria: Prawo

 • wroclaw-komornik.com.pl »

  Sam wyrok Sądu będący tytułem egzekucyjnym nie pozwala jeszcze na wszczęcie egzekucji. Potrzebne jest nadanie wyrokowi klauzuli wykonalności. Jest to niezbędny element umożliwiający skuteczne wszczęcie i prowadzenie egzekucji. Klauzula stwierdza, że tytuł egzekucyjny spełnia wszelkie przewidziane prawem wymogi i nadaje się do wykonania.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.amerykanski-adwokat.pl »

  Nasza kancelaria zaprasza wszystkie osoby zagubione w gąszczu artykułów prawnych. My doskonale znamy wszelkie zakamarki prawne i nie są nam obce żadne kruczki. Sprawdź sam-wybierz się do naszej siedziby w Warszawie, aby uzyskać profesjonalną poradę prawną. Prawnik oferuje swoje usługi także na terenie USA. Więcej na naszej stronie amerykanski-adwokat. pl

  Data dodania: 16 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.autownioski.pl »

  Strona poświecona tematyce związanej z Tobą i Twoim pojazdem. Na naszej stronie pobierzesz wszelkie wzory gotowych wniosków do uzupełniane np. wniosków o rejestracje, umów zakupu, umów darowizny, podań, oświadczenia i wiele innych tak abyś mógł w spokoju i bez nerwów i w pełnej gotowości załatwić spraw. Staramy się na bieżąco sprawdzać aktualne przepisy działające w naszym kraju i aktualizować dostępna na stronie bazę.

  Data dodania: 31 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo prawne w Krakowie »

  Dobry mecenas to taki, który wie jak pomóc interesantowi, zna się na tym co robi, jak również jest wyśmienitym psychologiem czy arbitrem. Jest on wsparciem w tym przykrym czasie, jakim może być np. rozwód. Warto skorzystać z jego pomocy i jak najprościej przejść przez ten drażliwy okres i czas jakim jest rozstanie, bo nawet te najbardziej kulturalne zostawia traumę na całe życie.

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.factolex.pl »

  blog poświęcony miejscu prawa w naszym życiu oraz jego funkcjonowaniu w Polsce. Istotne źródło informacji dla pasjonatów prawa oraz wszystkich poszukujących porady prawnej. Możliwość wymiany poglądów z innymi czytelnikami a także kontaktu z autorem strony.

  Data dodania: 13 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.kancelarialech.com.pl »

  Chcesz dbać o wizerunek swojej firmy? Jeśli chcesz zapewnić swojej marce rozpoznawalność i jakość powinieneś zastrzec jej podstawową nazwę, wzory i symbole. Kancelaria patentowa Lech rejestruje takie znaki towarowe i wzory przemysłowe. Zajmujemy się też zgłaszaniem i zastrzeganiem prawa do wynalazków czy wzorów użytkowych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.online-kancelaria.pl »

  Kancelaria Adwokacka Wrocław - Kancelaria świadczy usługi z zakresu: dochodzenia należności, sprawy cywilne, sprawy związane z wekslem, sporządzanie i analiza umów, sprawy z zakresu spółek handlowych, sprawy windykacyjne, sprawy odszkodowawcze, sprawy spadkowe, sprawy o zachowek. Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną na każdym etapie postępowania. Kancelaria prawna we Wrocławiu. Zapewniamy proste i skuteczne rozwiązania. Profesjonalna pomoc kancelarii adwokackiej z Wrocławia.

  Data dodania: 16 01 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: