Kategoria: Praca i kariera

Praca i kariera - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

  • www.pracaeu.pl »

    Agencje pracy tymczasowej za granicą generują duże zainteresowanie na rynku poszukujących pracy. Ich oferta skierowana jest do osób w różnym wieku, które pragną dobrze zarobić, a przy okazji poszerzyć horyzonty językowe. Jedną z firm, która daje takie właśnie możliwości jest Personal - Service - Ost - West z Bydgoszczy. Ta od 2006 roku rekrutuje opiekunki osób starszych poza granicami kraju.

    Data dodania: 21 03 2017 · szczegóły wpisu »
  • workexpress.pl »

    Work Service Express to agencja zatrudnienia i pracy tymczasowej specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników do pracy za granicą w branżach takich jak przemysł, budownictwo, czy produkcja. Naszym klientom poszukującym pracy za granicą przedstawiamy m. in. oferty pracy dla montera konstrukcji stalowych, oferty pracy dla spawacza MIG MAG TIG, oferty pracy dla tynkarza, oferty pracy dla stolarza, oferty pracy dla operatora CNC i wielu innych ofert dla specjalistów.

    Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
  • www.friggawork.pl »

    Firma Frigga poszukuje opiekunek dla osób starszych w Niemczech i Luksemburgu. Współpraca opiera się na bardzo dobrych warunkach pracy, legalnym zatrudnieniu oraz stałej pomocy zarówno w kraju, jak i zagranicą. Opiekunka ma zagwarantowane zakwaterowanie w domu podopiecznego oraz pokrycie kosztów podróży.

    Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
  • www.niewpolsce.pl »

    Dzień dobry na imię mi Antoni! I chciałbym zarekomendować Ci przydatny portal ogłoszeniowy. Ta strona jest portalem przeznaczonym dla osób, pragnących wyjechać do pracy za granicę. Znajdziesz na naszej stronie intratne oferty po za terytorium Polski. Nasz portal posiada oferty z krajów: Wielka Brytania, Belgia, Austria, Holandia, Norwegia, Francja, Niemcy, Szwecja. Serwis posiada w bazie ponad 1546 świeżych stanowisk z agencji pracy z całej Europy.

    Data dodania: 16 08 2015 · szczegóły wpisu »
  • agencja-pracy-warszawa.eu »

    Od pewnego czasu niezwykle dużą popularnością cieszy się pośrednictwo pracy, jakie stanowi znakomity pomost pomiędzy osobami szukającymi dla siebie satysfakcjonującej pracy, a zakładami pracy jak również osobami indywidualnymi, które takie właśnie stanowisko oferują.
    Ceniona na rynku agencja pracy KAKTUS, której rodzimym miejscem jest Warszawa, jest agencją pośrednictwa pracy, w jakiej możemy liczyć na wyjątkowo fachową pomoc w zakresie pośrednictwa pracy.

    Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Praca i kariera

opiekunka (1), praca (1), zagranica (1), ogłoszenia (1)

Praca i kariera - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: