Kategoria: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • www.karykatury-animacja.pl »

  Rysuję na imprezach karykatury - bardzo szybko - 20 w ciągu 1 godziny (1 karykatura to 3 minuty pozowania) - od kilkunastu lat. Mój dorobek to tysiące karykatur na imprezach, targach, weselach lub promocjach i tysiące przejechanych kilometrów. Maluję akwarelami karykatury ze zdjęć - kolorowe ale mogą być także czarno-białe. Wykonuję humorystyczne rysunki do reklam i filmy animowane, śmieszne, z karykaturami.
  http://www. karykatury-animacja. pl/

  Data dodania: 23 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • dread-agency.pl »

  Dread Agency Agencja Eventowa / Artystyczna zajmuje się kompleksową obsługą eventów, szkoleń, konferencji, imprez firmowych i okolicznościowych. Działamy na terenie: Śląsk, Bielsko, Ustroń, Cieszyn, Wisła, Skoczów.

  Data dodania: 22 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.jacekkwiatkowski.pl »

  Wiele osób lubi relacjonować swoje codzienne życie na fotografiach. Są one świetną pamiątką, którą kiedyś będziemy mogli pokazać naszym dzieciom i wnukom. Ale to nie jedyna funkcja, jaką pełnią zdjęcia. Na dzień dzisiejszy są one efektywnym sposobem na to, aby pokazać kupującym swoje przedsiębiorstwo i produkty, jakie im oferujemy. Profesjonalne zdjęcia reklamowe to klucz do Twojego sukcesu. Jacek Kwiatkowski to młody, ale bardzo kompetentny fotograf, który wykona dla Ciebie tego typu pracę.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.kingsofdesign.pl »

  Kings of Design to niezwyczajna pracownia jubilerska. Przedsiębiorstwo urzeczywistnia najbardziej śmiałe, fantazyjne zlecenia np. złote łańcuszki męskie, sygnety męskie złote
  Oferta przedsiębiorstwa złotniczego Kings of Design to propozycja dla nieprzeciętnych zleceniodawców, którzy szukają artykułów najlepszej jakości.

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • ludzkibialystok.blog.pl »

  Miejscowość o nazwie Białystok to nie tylko przepiękne zabytki oraz obiekty godne ujrzenia, lecz to w pierwszej kolejności ludzie, których praca wywarła ogromny wpływ na oblicze całego miasta, lecz ponadto wielkiej części naszego całego społeczeństwa. O nich w głównej mierze jest moja witryna. Sprawdź kto pochodzi z Białegostoku, kogo takiego spośród nich znasz i kogo praca w dużym stopniu staje dla Ciebie inspiracją. Blog jest stopniowo wzbogacany o treść, zatem oglądaj go regularnie.

  Data dodania: 28 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • katokrakow.weebly.com »

  Rzuć okiem na świątynie w Krakowie, ich historię, atrakcje z nimi powiązane. Będziesz w mocy dowiedzieć się dużo więcej o tych zabytkowych miejscach, pośród których odnajdziesz najbardziej znane krakowskie budowle sakralne. Wbrew pozorom blog nie jest dedykowany wyłącznie katolom i moherom, ale wszystkim tym, którzy chcą poszerzyć swą wiedzę na ten temat, albo normalnie odważyć się i rozpocząć najcudowniejszą przygodę życia, w której tego rodzaju budynki są czymś nierozłącznym.

  Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.foto-slub.swidnica.pl »

  Fotografia Ślubna to znakomite podsumowanie Twojego wesela. Moja działalność obejmuje cały obszar - Świdnica, Wałbrzych, Żarów, Dzierżoniów, Strzegom. Moje prace z pewnością spodobają się wszystkim gościa oraz parze młodej. Moją propozycję składam wszystkim, którym zależy na zapamiętaniu tego jedynego dnia z życia w sposób niestandardowy i niekonwencjonalny. Spojrzenie na uroczystość weselną zależy w równiej mierze od pary młodej jak i fotografa.

  Data dodania: 13 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • agatapabian.com »

  Polecamy Wam stronę internetową, którą prowadzi fotograf Katowice. W portfolio znajdują się zdjęcia z dziedziny fotografii mody, a także takie pozycje jak: fotografia studyjna, fotografia portretowa, fotografia wnętrz jak i fotografia mody, fashion photography, fotografia portretowa, fotografia studyjna, fotografia glamour, fotografia beauty. Wykonujemy sesje zdjęciowe Katowice na terenie całej Polski południowej i dalej.

  Data dodania: 18 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.antico.pl »

  Antico. pl to internetowa giełda antyków. Serwis umożliwia wystawianie przedmiotów i usług w postaci publikowanych ogłoszeń i aukcji. W naszym serwisie wystawią i znajdą Państwo antyki, starocie, kolekcje, rękodzieła, meble, numizmatykę, antykwariat, militaria, porcelanę, sztukę, obrazy i bibeloty. Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem.

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.MyDisco.pl »

  MyDisco. pl jest nowoczesnym portalem muzyki Disco Polo. Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowo powstałego portalu muzyki Disco Polo. Serwis gromadzi teledyski Disco Polo, a także łączy całą społeczność muzyki Disco Polo, która wybrzmiewa z serc wszystkich polaków! :) Celem portalu jest jedno - PROMOCJA MUZYKI DSICO POLO! Teledyski Disco Polo, muzyka Disco Polo.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: