Kategoria: Komputery

Komputery - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • oklaptop.pl »

  OkLaptop - serwis laptopów Kraków zajmuje się takimi usługami jak: serwisowanie i naprawy komputerów i laptopów różnych marek, serwis monitorów, sprzedaż laptopów. Również zajmujemy się odwirusowanie komputera i zakutalizowanie oprogramowania, naprawę sprzętu. Serwisujemy komputery wielu marek: toshiba, lenowo, apple itp. Oprócz tego nasza oferta zawiera Naprawa płyt głównych, Czyszczenie z zabrudzeń, Wymiana matryc, Instalacja systemów i oprogramowania, Odzyskiwanie utraconych danych.

  Data dodania: 15 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • phpbluedragon.pl »

  PhpBlueDragon Mailer - chcesz wysłać wiadomość kiedy nie będzie cię w firmie, po prostu zaplanuj zadanie, a system sam zrobi operację wysyłki. Możliwość wysyłania z nieograniczonej ilości kont pocztowych. Kolejna jest prywatność informacji, czyli adresy e-mail klientów powinna posiadać tylko i wyłącznie firma która świadczyła im usługi czy też handluje towarami.

  Data dodania: 18 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.astren.pl »

  Szybki i rzetelny Serwis komputerowy Kraków Astren. Zajmujemy kompleksową naprawą sprzętów jak: laptopy, notebooki, mac, apple oraz Odzyskiwanie danych. Rzetelnie, wykonujemy usługi na terenie Krakowa sprawdż nas! Zapraszamy do kontaktu. Astren Serwis Komputerowy Kraków

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.chart.pl »

  System dla hotelarstwa Chart to znakomity sposób na poprawę jakości usług hotelowych oferowanych w Twoim obiekcie. System hotelowy Chart składa się z łatwych do obsługi i modyfikacji modułów, których opanowanie zajmuje personelowi kilka chwil. Oprogramowanie dla hotelarstwa Chart obejmuje poza rezerwacjami i meldunkami i obsługą kasową również zarządzanie obiektami i usługami dodatkowymi dostępnymi w twoim hotelu - sprzętem sportowym, SPA, restauracją. Zobacz więcej.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • elektrox.pl »

  Jesteśmy serwisem-pracownią elektroniczną w Katowicach specjalizującą się w naprawach sprzętu elektronicznego. Staramy się pomóc naszym klientom w naprawie sprzętu, w którym producent nie przewiduje naprawy, nie udostępnia schematów, części lub są one w formie drogich modułów, są unikalne lub nietypowe oraz tam gdzie jest konieczna specjalistyczna wiedza o budowie i działaniu układów elektronicznych. Na Śląsku oferujemy naprawę urządzeń przemysłowych - elektronikę i automatykę.

  Data dodania: 02 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • intelihotel.pl »

  Intelihotel jest programem do zarządzania obsługą dużych obiektów hotelowych. Hotele, które oferują poza noclegami dodatkowe usługi takie jak SPA, baseny, siłownie, pole golfowe muszą posiadać sprawny system zarządzania wszystkimi posiadanymi obiektami, aby umożliwić swoim gościom wygodne korzystanie z nich. Oprogramowanie hotelowe Intelihotel stworzone zostało do sprawnego wypełniania takich zadań. Intelihotel to system hotelowy skrojony na miarę potrzeb każdego hotelu.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.tylkoprogramy.pl »

  W serwisie gromadzimy niewielkie lecz często bardzo przydatne programy, które wcześniej sami testujemy na komputerze, sprawdzamy je pod kątem przydatności dla przeciętnego użytkownika komputera. Znajdziesz więc w naszym serwisie wiele programów przydatnych w codziennych zmaganiach z komputerem klasy PC. Dzięki zaprezentowanym programom będziesz mógł wykonać wiele ciekawych prac choć większość programów służy do amatorskich zastosowań.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • elo boosting »

  Hardboost jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej tanich elo usług. Nasz zespół uczestniczył w wielu imprezach LAN i był na szczycie najważniejszych rankingów od lat. Jeśli jesteś zainteresowany usługami HARDBOOSTingu zapraszamy Cie na naszą stronę internetową hardboost. net.
  Jesteśmy grupą graczy League of Legends z całego świata. Gramy na serwerach: NA, EUW, EUNE, RU, TR, Las, LAN i BR.

  Data dodania: 30 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Del-System Odzyskiwanie danych,obsługa informatyczna firm. »

  Firma DEL-SYSTEM gwarantuje najwyższą, jakość, oraz najwyższą skuteczność w odzyskiwaniu danych, oraz dostarczaniu usług z dziedziny bezpieczeństwa informatycznego oraz odzyskiwania danych.

  Również obsługa informatyczna firma na terenie Łodzi jest naszą specjalizacją, dzięki czemu mamy wielu zadowolonych klientów.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Software House »

  Obecnie bardzo popularne są firmy typu Software House. Należy do nich Software House Positive Power, zlokalizowana w Gliwicach. Jedną z usług jakie wykonuje jest wytwarzanie dedykowanych rozwiązań e-commerce. Sklepy internetowe to coraz bardziej populane zjawisko. Są idealną opcją dla dużej ilości handlowców. Dedykowane platformy e-commerce są dużym plusem dla firm i klientów. Ich zaletą jest dostępność 24h/dobę, wystarczy posiadać urządzenie mobilne i dostęp do sieci.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Komputery

Komputery - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: