Kategoria: Edukacja

Edukacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • www.profes.edu.pl »

  Celem firmy Profes są szerokie usługi szkoleniowe. Szkolenia Katowice to propozycja dla biznesmenów, którzy mogą zasięgnąć także z oferty audyt śląsk. Szkolenia Śląsk są dla nich okazją do ulepszenia swojej działalności gospodarczej. Ze szkoleń mogą także skorzystać uczniowie, którzy chcą przygotować się do egzaminów oraz nadrobić materiał w szkole. Firma organizuje również kursy językowe z angielskiego, niemieckiego i innych języków obcych. Uzupełnieniem oferty językowej są także tłumaczenia.

  Data dodania: 17 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • korepetycje-swiecie.eu »

  Udzielamy korepetycji na terenie Świecia z matematyki, fizyki i chemii. Prowadzimy zajęcia rozwojowe dla dzieci i młodzieży. Pomagamy zrozumieć zarówno podstawy i jak również jak radzić sobie z prostymi i trudniejszymi zadaniami. Zapraszamy do nauki dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.

  Data dodania: 08 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • uthedupl.dudaone.com »

  Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej posiada wieloletnią tradycję oraz nowoczesne kierunki kształcenia. Podążając za zmieniającym się rynkiem pracy, przygotowała ofertę studiów, która wyróżnia ją na tle innych Uczelni. UTH kształci na kierunkach społecznych oraz technicznych. Realizuje studia licencjackie, inżynierskie oraz magisterskie. Zapraszamy na stronę Uczelni.

  Data dodania: 08 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • skrzyniaksarbow.eu »

  Podłoga interaktywna to nowoczesne urządzenie do edukacji dzieci w wieku wczesnoszkolnym oraz przedszkolnym. Interaktywna podłoga pozwala dzieciom na wyciszenie, skoncentrowanie uwagi oraz daje bardzo dobre efekty w nauce.
  Nasza firma zajmuje się produkcja podłogi interaktywnej - Skrzynia skarbów.
  Skrzynia skarbów powstała dzięki paru miesięcznej pracy naszego zespołu. Skrzynia skarbów w swoim pakiecie posiada aż 40 interaktywnych gier i animacji.

  Data dodania: 22 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • uprawnienia-architektoniczne.com »

  Jeśli pragną Państwo zdobyć uprawnienia projektowe, jednak nie macie zielonego pojęcia jak za to się zabrać, to warto abyście odwiedzili naszą stronę internetową uprawnienia-architektoniczne. com. Możemy Państwu zaoferować nowoczesny program do nauki, za sprawą którego zaliczycie test na uprawnienia budowlane w mgnieniu oka. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy korzystając z naszego programu zdobyli wyczekiwane uprawnienia architektoniczne.

  Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • prawo-wroclaw.angelfire.com »

  Oferta Wyższej Szkoły Prawa im. Heleny Chodkowskiej z siedzibą we Wrocławiu zawiera studia jednolite magisterskie na kierunku Prawo. Studia realizowane są w oparciu o model kształcenia, wskutek którego absolwent zdobywa szeroką wiedzę prawniczą i ogólnohumanistyczną.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • kidstalk.pl »

  Centrum językowe Kids Talk - szkoła języka angielskiego dla dzieci, profesjonalna nauka metodą Jolly Phonics Sylwia Dżereń-Głowacka. Oferujemy również szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego w przedszkolach i szkołach podstawowych a także dla rodziców, którzy chcą pracować ze swoimi dziećmi w domu. Z nami osiągniesz sukces

  Data dodania: 18 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • informatykapisanieprac.ugu.pl »

  prace magisterskie inżynierskie z informatyki pisanie prac, prace na zamówienie z informatyki, napisze prace pomogę napisać konkretne ceny zapraszam prace magisterskie inżynierskie z informatyki pisanie prac, prace na zamówienie z informatyki, napisze prace pomogę napisać konkretne ceny zapraszam

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • informatykaprace.cba.pl »

  Informatyka pisanie prac, napiszę prace, inżynierskie, magisterskie, prace z informatyki Informatyka pisanie prac, napiszę prace, inżynierskie, magisterskie, prace z informatyki przystępne ceny prac z informatyki licencjackich magisterskich

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • auto-szkola-lukas.pl »

  Auto Szkoła Lukas Łódź - szkoła nauki jazdy i prawo jazdy łódź. Auto szkoła łódź, katgoria B, prawo jazdy łódź, nauka jazdy łódź, Auto Szkoła Lukas Łódź - szkoła nauki jazdy i prawo jazdy łódź. Auto szkoła łódź, katgoria B, prawo jazdy łódź, nauka jazdy łódź.

  Data dodania: 11 04 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: