Podkategoria: Materiały budowlane

 • koplex.pl »

  Poszukiwania doskonałej jakości płyt poliwęglanowych to umiejętność. Wiele firm posiada w swojej propozycji płyty o z góry określonych rozmiarach co niejednokrotnie uniemożliwia odnalezienie najlepszego produktu dla siebie. Poliwęglan jest produktem, który można dostosowywać do swoich potrzeb. Warto zatem odpowiednio przystąpić do wyboru oraz odnaleźć taką firmę jak nasza, jaka proponuje płyty poliwęglanowe cięte na wymiar klienta. W naszej propozycji mamy poliwęglan lity i poliwęglan komorowy.

  Data dodania: 04 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.pkmet.pl »

  Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest w naszym kraju kupić porządne blachy kwasoodporne i nierdzewne w przystępnej cenie, dlatego też powstała nasza hurtownia aluminium PK Met, aby ułatwić Państwu to zadanie. Wszystkie oferowane przez nas produkty takie jak np. : profile aluminiowe, pręty, stopy, taśmy czy kątowniki wykonane zostały wyłącznie z najlepszych jakościowo materiałów. Hurtownia aluminium PK Met zaprasza do współpracy.

  Data dodania: 26 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • sklep.metalpro.pl »

  Sklep MetalPRO ma w swoim asortymencie elementy metalowe, które mogą zostać spożytkowane w różnych pomieszczeniach. Zainteresowani zamówić mogą przede wszystkim zawiasy regulowane, które są niezawodne, jednakże także jak sama definicja podkreśla można je skutecznie dopasowywać, gdy tylko zajdzie taka konieczność. Zadecydować można się także na rolki do bram, aby funkcjonowały one jeszcze precyzyjniej. Przy okazji swoje pieniądze można ulokować w groty ogrodzeniowe dostępne w wielu kształtach.

  Data dodania: 21 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Bruk klinkierowy »

  Rozpoczął się sezon budowlany, dlatego też spółka Libet – producent wysoko gatunkowej kostki brukowej i wierzchnich artykułów do budowy przygotowała dla swoich kontrahentów najnowszą kolekcję, pełną współczesnych trendów i innowacyjnych technologii. Kontrahenci spółki Libet mają dostęp do wysoko gatunkowo artykułów takich jak krawężniki, płyty chodnikowe, odwodnienia liniowe, przeróżne typy bruku, w tym bruk klinkierowy i innych. Już dziś zapraszamy do partnerskich punktów sprzedaży Libet.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • tynki.buy-now.co »

  Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości tynków cienkowarstwowych, które są odporne na zniszczenia, wysokie temperatury i zabrudzenia to koniecznie sprawdź ofertę Farby Kabe. Znajdziesz w niej wysokiej jakości tynki silikonowe, tynki polikrzemianowe, tynki cienkowarstwowe i wiele innych gatunków tynków, farb i systemów ociepleń.

  Data dodania: 13 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.plytki-basenowe.eu »

  Wyroby z granitogresu to odpowiednia alternatywa dla takich pomieszczeń jak laboratoria, magazyny czy hale produkcyjne. Nasza firma udostępnia szeroki bogaty wachlarz wzorów, typu obróbki jak również możliwość zsynchronizowania wielkości. Dostępne w katalogu produktów Stone Max płytki przemysłowe realizują reguły technologiczne, ułatwiając pomieszczeniom zastosowanie się do wymagań unijnych. Tego rodzaju płyty są odporne na rozmaitego gatunku szkody.

  Data dodania: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Materiały budowlane

Materiały budowlane - nowa strona:

Adres: